• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Burak King’den yeni single: Yanıyoruz şarkısı sözleri

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi

Burak King yeni single’ı “Yanıyoruz “ tüm dijital platformlarda yerini aldı. Klip çekimleri Mardin’de gerçekleşen ve Mardin’in tarihi güzelliklerini King’in müziğinin asi ritmi ile harmanlayan şarkı, Youtube’a yüklenmesinin üzerinden daha bir gün bile geçmeden yarım milyonun üzerinde izlendi, binlerce paylaşım ve yorum aldı.

Yazın çıkan “Koştum Hekime” ile büyük çıkış yakalayan ve adeta müzik listelerini alt üst eden Burak King’in yeni single çalışması “Yanıyoruz” ILS Vision Music etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Youtube’da, klibin yayınlanmasının üzerinden daha bir gün bile geçmeden yarım milyon izleyiciye ulaşan şarkının klibi Mardin’de çekildi. Mardin’in tarihi yapılarını ve sokaklarını müziği ile harmanlayan King, yeni single için oldukça heyecanlı olduğunu ifade etti.

“Denizin kenarında aklımda Mardin...”

Burak King, yeni single’ı ile ilgili olarak oldukça heyecanlı olduğunu söyledi. Yeni single’ı “Yanıyoruz”un klip çekimleri için Mardin’i tercih ettiklerini ifade eden Burak King, “Şarkıyı yazarken aklımda hep Mardin vardı. Şarkıyı deniz kenarında yazdım. Denizden uzak büyülü bir şehir, büyülü sokaklar, ateşte kavrulup pişmiş bir tarih... Ekibimizle konuştuk, zihnime kazınmış tüm o sokaklarda, hanlarda çekim yaptık” dedi.

“Bu iş çocuklukta başlar”

Klip çekimleri sırasında Mardinli çocuklarla gezdiğini, onlarla şarkı söylediğini ifade eden King; “Ben de çocukken büyüklerimi dinleyip, heveslenip bu işe girdim. Çocukların zihni temiz, yaratıcılıkları inanılmaz, bizlerin onlara örnek olması gerekiyor. Klibimde de oynadılar bana kendi türkülerini de söylediler. Çok güzel vakit geçirdim.” Şeklinde konuştu.

Şarkı Sözleri

Bi nedeni mi var? bi sebebi mi var?
Arasıra dolu yağar arasıra kar
Bi garezi mi var? bana arıyorum hep
Cinayet varsa delili de var
Cinayet varsa delili de var delili de var delili de var
Yanıyorum ah her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kahr
Kal gitme özrün kabahat (drrrt)
Yanıyoruz ah her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kahr
Kal gitme özrün kabahat
Sebebi ben miyim sorularının? (sorularının sorularının)
Oluru yoksa da boşyere yorulmayalım (yorulmayalım)
Cevabı ben miyim sorduğun sorularının?(sorularının sorularının)
Oluru yoksa da boş yere yorulmayalım (yorulmayalım)
Bi garezi mi var? bana arıyorum hep?
Yanıyorum ah her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kahr
Kal gitme özrün kabahat (drrrt)
Yanıyoruz ah her dolunaya bir de sabah
Ekle yarim kahrıma kahr
Kal gitme özrün kabahat
Sebebi ben miyim sorularının? (sorularının sorularının)
Oluru yoksa da boşyere yorulmayalım (yorulmayalım)
Cevabı ben miyim sorduğun sorularının? (sorularının)
Oluru yoksa da boş yere yorulmayalım (yorulmayalım)

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.