ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Müzik Dünyası

Her türden müziksever için bir buluşma noktasıdır. YouTube çalma listeleri, Spotify çalma listeleri, müzik aletleri ve şarkı sözleri gibi alt kategorilerde en sevdiğiniz müzikle ilgili her şeyi keşfedebilir, tartışabilir ve paylaşabilirsiniz. Katılın ve müziğin büyüleyici dünyasında yeni maceralara atılın!

Müzik Aletleri

Sesinizi özgürleştirmenin ve müzikal yeteneklerinizi geliştirmenin yolu! "Müzik Aletleri" Forumu'nda en yeni enstrüman teknolojileri hakkında bilgi edinin, enstrüman çalma ipuçları alın ve tutkulu müzisyenlerle deneyimlerinizi paylaşın. Her seviyeden müzikseverin bir araya geldiği bu kategori, müzikal yolculuğunuzu daha da zenginleştirmek için gereken her şeyi sunar.
Konular
34
Mesajlar
95
Konular
34
Mesajlar
95

Türkçe Şarkı Sözleri

Türkçe Şarkı Sözleri Forumu'nda en sevdiğiniz Türkçe şarkı sözlerini paylaşın, tartışın ve keşfedin. Türk müziğinin zengin ve çeşitli dünyasına adım atın, duygularınızı ifade eden ve sizi etkileyen şarkıların sözlerini bir araya getirin. Tutkunuzu paylaşın ve Türkçe müziğin derinliklerinde yeni yolculuklara çıkın!
Konular
144
Mesajlar
145
Konular
144
Mesajlar
145

Yabancı Şarkı sözleri

Yabancı Şarkı Sözleri Forumu'nda dünya çapında en sevdiğiniz şarkı sözlerini keşfedin, paylaşın ve tartışın. İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve daha fazlası gibi farklı dillerde şarkı sözlerini bir araya getirerek müziğin evrensel dilinde yeni deneyimlere adım atın. Kültürler arası bir müzik yolculuğuna çıkın ve favori şarkılarınızın sözlerindeki gücü keşfedin!
Konular
80
Mesajlar
151
Konular
80
Mesajlar
151
Normal konu Bu alanda sadece normal konular listelenir
Üst Alt