• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Zeynep Koçak Oğuzhan Koç'a gönderme yaptı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,760
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Çok Güzel Hareketler Bunlarda tanışıp aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak 8 yıl sonra ayrılmıştı. Evlilik planları yapan Zeyep Koçak'ın hayalleri yarım kalmıştı.

Yağmur'a gönlünü kaptırdı
Oğuzhan Koç'un, Zeynep Koçakla ayrıldıktan bir süre sonra Yağmur Tanrısevsinle aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Arkadaş çıktılar
Daha sonra Yağmur Tanrısevsin'le de seneler süren ilişkisini sonlandıran Koç, Demet Özdemir'le birlikte olaya başlamıştı. Demet Özdemir ile Yağmur Tanrısevsin arkadaşlardı.

"Google'a bak"
Sosyal medyadan takipçilerinin sorularını yanıtlayan Koçak, gündem oldu. Zeynep Koçak bir takipçisinin Hiç aldatıldın mı abla? sorusuna Googlea bak cevabını verdi.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.