• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Zafer Bayramı coşkusu İstanbul'da yaşanıyor

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İstanbul'da, Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 100'üncü yılı nedeniyle İstanbul Valiliği'nce Taksim Meydanı'nda tören düzenlendi.

ANITA ÇELENK BIRAKILDI

İstanbul Valiliği'nce düzenlenen törene, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya katılarak, Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı.SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

Törende, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ali Sivri ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da yer aldı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Taksim'de düzenlenen tören sonrası İstanbul Valiliği'nde, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Ali Sivri ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu tebrikleri kabul etti.

Törene Fener Rum Patriği Bartholomeos da katıldı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.