ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Yıldız Tilbe’den Gülşen’in tutuklanmasına tepki

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,497
Tepkime puanı
7
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Yıldız Tilbe, ”Sanatçılar yasal olarak ’dokunulmaz’ ilan edilsin. Sanatçılar dünya çöplüğünün pırıltılarıdır, karanlık denizlerin yakamozlarıdır. Her seferinde başka bahanelerle hayatlarına müdahale edilmesin” ifadelerini kullandı.

Yıldız Tilbe, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

”Herkes ağzından çıkan hatalı söz için tutuklansa memlekette adam kalmaz. Her kurum ve okuldan sapık da çıkmış alim de .Gülşen’e gelene kadar neler var neler... Meclis’in gözaltına alınması lazım mesela, orada her şeye; bütün değerlere hakaret ediyorlar, hem de yasal.

Arkadaşlarıyla şakalaşırken kullandığı kelimeler kimseyi ilgilendirmez ki, bunun üzerinden tutuklama yapmak yasal olamaz. Kanunları nereye şikayet edeceğiz? Hesabını Allah’a vereceğimiz hayatımıza yasal müdahale istemiyoruz. Kanunlar bizi ezmesin, korusun.

Sanatçılar yasal olarak ’dokunulmaz’ ilan edilsin. Sanatçılar dünya çöplüğünün pırıltılarıdır, karanlık denizlerin yakamozlarıdır. Her seferinde başka bahanelerle hayatlarına müdahale edilmesin.

Kurumlar kutsal değildir, durumlar kılavuz istememektedir. Haksızlık kanunlaşınca yasal olarak uygulanır, bu daha büyük haksızlıktır. Böyle olmamalıdır. İyilik ve güzellik istiyoruz, ceza hak etmiyoruz. Cezacı Allah’tır, insan ya da kanun ilah istemiyoruz.

Allah herkesin Allah’ı. Size mi soracak, siz mi karar veriyorsunuz affedip etmeyeceğine? Allah önce sizi affetsin sonra da bizi.”
 

Uykucu

Forum Üyesi
Katılım
5 Eki 2022
Mesajlar
1,252
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Bilgi için teşekkürler.
 
Üst Alt