• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Yeşilçam oyuncusu Ali Güney vefat etti

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,620
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Yeşilçamda kötü adam karakterleri ile tanınan usta oyuncu Ali Güney 66 yaşında hayatını kaybetti.Yeşilçamın emektar oyuncularından 66 yaşındaki Ali Güney hayatını kaybetti. Üç gün önce nefes darlığı nedeni ile hastaneye kaldırılan oyuncu, Yeşilçam filmlerinde hayat verdiği kötü karakterlerle hafızalara kazınmıştı.Oyuncunun ölüm haberini ses sanatçısı ve yazar Onur Akay paylaştı. Güney, Yağmurlu Gecede Gülperi (2015), Pişt (2014), Korkma (2012), Gece Yolcuları Recep ile Selena (2012) ve Atatürkün Fedaisi Topal Osman (2012) gibi yapımlarda rol aldı.

Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.