ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

• “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

'Yeni görevim muhtemelen...'

Polat

Moderatör
Süper Lig'de Daha önce Beşiktaş'ta görev yapan Hırvat teknik adam Slaven Bilic, kariyerine yönelik kapsamlı bir röportaj verdi. İşte Slaven Bilic'in açıklamalarından satır başları; "Bu dönemde çok sık düşünme fırsatı buldum. Tüm teknik direktörlük kariyerimin iyi ya da kötü dönemlerini analiz ediyorum. Mesleğimiz çok yoğun ve tempolu. Görevdeyken bu analizi yapmaktan birçok teknik direktör hoşlanmaz ancak bazı şeyleri değerlendirmek için kısa bir ana ihtiyaç duyarsınız. 10 yıllık kariyerimde 2. kez ara verdim. İlk ara bana çok yardımcı oldu. Felsefemi sorgulamama ve taktikler, antrenmanlar oyuncularla iletişim gibi konulara ağırlık verdim. Birçok maç izleyip oyuncu araştırıyorum. Gelişmek istiyorum" 'İngiltere ya da Türkiye olacak' "Teknik direktörlük kariyerimin çoğunu İngiltere ve Türkiye'de geçirdim. Oradaki insanlar beni seviyor ve ben o ülkelerde gerçekten iyi hissediyorum. Bir sonraki görevim muhtemelen İngiltere veya Türkiye'de olacak. Teknik direktör olarak ismimi buradan duyurdum." 'Gitmek istedim ama...' "Geçtiğimiz temmuz ayında üst düzey bir Avrupa kulübünden teklif aldım. Büyük bir kulüp ve oraya gitmek istedim. Başkanlarıyla 3 gün görüştüm. Ardından Beijing Guoan'ın sahibiyle konuştum ama gitmemi istemedi. Bu işi kabul etmeme izin vermesini istedim, zorladım ama vermedi. Sonra kendi kendime, 'Antrenmanları durduracak, greve gidecek biri değilsin. Sen bir teknik direktörsün. Sahtekar değilsin. Günün sonunda bu sözleşmeyi imzaladın, işini yap' dedim. Sorun çıkarmak istemedim. Başkan zeki bir adam, bu yüzden sezon sonuna kadar kalacağımı kabul ettik. 3 Ocak'ta ayrılmak istedim ve kulüp sahibi de bunu kabul etti."

Üst Alt