• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Yasemin Özilhan hala güveniyorum

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


11 yıl önce hayatlarını birleştiren Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan çifti, bir süredir evliliklerinde kara bulutlar dolaşıyor iddiasıyla gündeme geliyordu.

Emine ve Ela adında kızları olan ikiliden İzzet Özilhan, 40 yaşına bastı.

"Hala güveniyorum"
Sosyetik güzel, eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile kutladı. Geçtiğimiz aylarda aralarındaki buzları eriten çiftten Yasemin Özilhan, paylaşımına, "40 ve hala güveniyorum... İyi ki..." notunu düştü.

Takipçileri Özilhan'ın gönderisini beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.