• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Yakış Davutoğlu’ndan niye özür diledi anlayamadım"

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Orhan Pamuk’un kulakları çınlasın, ben de “bir röportaj yaptım, bütün mesaim değişti” desem yeridir. Malum, eski Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış’la konuştuğumuz süreç, döndü dolaştı, kendisinin eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan özür dilemesi ile sonlandı. (*) Bana,

-Yahu, sen niye üstüne alınıyorsun? Yanlış yapan, özür dileyen sen değilsin ki…

Diyebilirsiniz, ne yapayım ki, gazetecilik sorumluluğu beni bırakmıyor.

Acaba o görüşmede, Davutoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hangi mesajını Beşar Esad’a iletmişti de iki ülke arasındaki ilişkiler “bıçakla kesilir gibi!” Rafa kalkmıştı…Günlerdir Türk basınında yazılanları, Arap medyasını, AFP, BBC dahil, pek çok batılı yayın organını tarayıp bu soruya yanıt arıyorum. Şaka bu ya! “Google Translate” sayesinde Arapçamı bile ilerlettim…

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.