• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

WordPress stil dosyası kayıp hatası

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
WordPress de tema kurulumunda karşılaşılan bir sorundur stil dosyası kayıp hatası.

Bu sorun stil dosyasının yani style.css dosyasının izin hakkından kaynaklı olabilir.

Sorunun Çözümü
WordPress de tema yüklemenin birkaç yolu var.

1- FTP den zip dosyasını yükleyip Cpanelden .zip li dosyayı Extract komutu ile açmak. (Stil dosyası kayıp hatası muhtemelen bu yöntemden sonra ortaya çıkmıştır.) Tema yüklemeyi bu şekilde yapmayın. Dosya izinleri istenmeyen formda olabiliyor.

2- WordPressde tema yüklemenin diğer yöntemi .zip dosyasını wordpress tema yükleme kısmından sitemize upload etmek. Burada dikkat edilecek nokta .zip dosyasının içindeki temanın klasör olarak bulunması gereklidir.

Temanızı bu ikinci yol ile yüklerseniz stil dosyası kayıp hatasının çözüldüğünü göreceksiniz.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.