• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Wordpress Resim Yükleme Hatası !

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Merhaba size bugun bir konudan değinmek istiyorum hemen hemen hepimizin karşılaştığı sorunlardan biridir mutlaka bu size detayı ile anlatayım beraber çözüme kavuşalım.
WordPress sitenizde yazınızı hazırlayıp, tüm bilgileri harfiyen girdikten sonra sıra görsel eklemeye geldi ve Sunucunun meşgul olması veya yeterli kaynağa sahip olmaması problemi hatası aldınız ki bu yazımıza geldiniz.

Sizi karşılayan hata tam olarak şu şekildedir;

Sunucunun meşgul olması veya yeterli kaynağa sahip olmaması nedeniyle görüntünün işlenmesi başarısız oldu. Daha küçük bir görsel yüklemenin yardımı olabilir. Önerilen en yüksek boyut 2.500 pikseldir.

Oysaki yüklediğiniz görsel 2.500 pikselden büyük değil. Üstelik bir süre önce yeni bir konu yayınladınız ve görsel yüklerken hiç bir hata almadınız.

Bu problem için dakikalarca çözüm arayarak zaman kaybetmeyin.

Sunucunun Meşgul Olması Problemi Çözümü
Hazırladığınız yazı ekranda bir kaç dakika veya saat açık kaldıktan sonra tekrar bilgisayar başına geçip görsel eklemeye çalıştığınız için bu hatayı alıyorsunuz. Yazınızı yayınlayın ve tekrar düzenle diyerek görsel eklemeye çalışın. Görselin sorunsuz bir şekilde yüklendiğini göreceksiniz.

Yazıyı taslak değil de yayınlamanız daha doğru olacaktır. Çünkü taslak olarak kayıt et dediğinizde özel alanlara girmiş olduğunuz bilgiler silinebiliyor ve tekrar girmeniz gerekebiliyor.

Sorunsuz ve hatasız çalışmalar.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.