• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

WordPress ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatası

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,085
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Genellikle ERR_TOO_MANY_REDIRECTS olarak görüntülenen bir yeniden yönlendirme döngüsü, sunucunuzda yeniden yönlendirmelerin yanlış yapılandırılması olduğunda gerçekleşir.

Örneğin, bu, URL 1in URL 2ye işaret ettiği, ancak URL 2nin tekrar URL 1e işaret ettiği ve sonsuz döngüye neden olduğu anlamına gelebilir. Kullanıcılar, sitenizin çerezlerini silerek ve tarayıcı önbelleklerini temizleyerek bu hatayı düzeltmeyi deneyebilirler. Sorunun kaynağını bulmak ve sonra çözmek için yeniden yönlendirme döngüsünün doğasını da belirlemeye çalışabilirsiniz.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.