• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

WordPress ERR_CONNECTION_REFUSED sorunu

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
ERR_CONNECTION_REFUSED
Birçok tarayıcı sorunu gibi, ERR_CONNECTION_REFUSED sorunu genellikle WordPresse özgü bir şeyden kaynaklanmaz. Ancak, kullanıcılar Chromedaki bu mesaj nedeniyle sitenize erişemedikleri için sizinle iletişime geçerse, sorunu nasıl düzelteceklerini söyleyebilmeye yine de yardımcı olur.

ERR_CONNECTION_REFUSED hatası, kullanıcının tarayıcısı sitenizin sunucusuna bağlanamadığından ortaya çıkar. Bu, sunucu tarafında bir sorun olabilir, bu durumda sitenizin kapalı olup olmadığını kontrol etmeli ve barındırma sağlayıcınızla iletişime geçmelisiniz. Alternatif olarak, kullanıcılarınıza yönlendiricilerini yeniden başlatmaları ve tarayıcı önbelleklerini temizlemeleri için talimat vermeyi deneyebilirsiniz.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.