• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Volkan Konak'ın 2016 yılındaki sözleri yeniden gündemde

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,630
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Şarkıcı Volkan Konak'ın 2016 yılında verdiği bir konserde söylediği sözler yeniden gündem oldu.

Yaptığı konuşmada tarikat ve cemaatlere yüklenen Konak, "Çocuklarımızı burada okula veremiyoruz çünkü ya tecavüze uğruyorlar ya terörist oluyorlar" sözlerini kullandı.

"Cemaat okullarına gidenler ya tecavüze uğruyorlar ya terörist oluyorlar"
Volkan Konak şu ifadeleri kullanmıştı:

Cemaat ve tarikat tarzı ve cemaat varyantlarının konuşmasına çok güldüm. Neden? Çocuklarımızı burada okula veremiyoruz. Cemaat okullarına gidenleri gördük? Ya tecavüze uğruyorlar ya terörist oluyorlar. Yalan mı? Türkiyeyi oğlan çiftliği yaptınız, oğlan çiftliği utanmazlar. Bir de eleştiriyorlar. Susup oturun aşağıya.

"Yaşasın bilim, sanat, kadın, kültür ve Mustafa Kemal'in devrimci ışığı"
Konuşmasının devamında Mustafa Kemal'e saygısını sunan Volkan Konak, sözlerini şu şekilde noktalamıştı:

"O yüzden yaşasın bilim, yaşasın sanat, yaşasın kadın, yaşasın kültür. Yaşasın Mustafa Kemalin devrimci ışığı. Ötekileri görüyoruz, görüyoruz...

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.