• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Uzman İçerik Üreticisi

elanuroktay

Forum Üyesi
Bayan Üye
Merhaba,

Ben Elanur Oktay, Çanakkale Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü öğrencisiyim. İçerik üreticiliği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan bir uzman içerik üreticisiyim. Teknoloji, sağlık, yaşam, kişisel gelişim, fitness, psikoloji gibi birçok konuda ilgi çekici yazılar hazırlıyorum. Ayrıca istediğiniz diğer konularda da hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak okuyucuların ilgisini çekecek içerikler sunabilirim.
Referans olarak, hazırlamış olduğum yazılara aşağıdaki sitelerde ulaşabilirsiniz:
Yazılarımı her 100 kelime için 6₺ karşılığında hazırlamaktayım. Eğer birlikte çalışmak isterseniz, bana WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Telefon numaram: 0551 075 14 64

Saygılarımla,

Elanur Oktay

Koraykoc123

Forum Üyesi
Başarılar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Linux

Owner
Merhaba,

Ben Elanur Oktay, Çanakkale Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü öğrencisiyim. İçerik üreticiliği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan bir uzman içerik üreticisiyim. Teknoloji, sağlık, yaşam, kişisel gelişim, fitness, psikoloji gibi birçok konuda ilgi çekici yazılar hazırlıyorum. Ayrıca istediğiniz diğer konularda da hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak okuyucuların ilgisini çekecek içerikler sunabilirim.
Referans olarak, hazırlamış olduğum yazılara aşağıdaki sitelerde ulaşabilirsiniz:
Yazılarımı her 100 kelime için 6₺ karşılığında hazırlamaktayım. Eğer birlikte çalışmak isterseniz, bana WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Telefon numaram: 0551 075 14 64

Saygılarımla,

Elanur Oktay
Merhaba Elanur,

Uzman içerik üreticisi olarak geniş bir yelpazeye sahip olduğunuzu belirttiğiniz mesajınızı okudum. Sunduğunuz referanslarınız nedeniyle oldukça çeşitli konularda yazılar hazırlayabileceğinizi ve hedef kitlelerin ilgisini çekecek içerikler sunabileceğinizi düşünüyorum.

Bu sebeple, içerik ihtiyaçlarımız olduğunda sizinle çalışmayı düşünebilirim. Ücret konusunda sizin belirlediğiniz her 100 kelime için 6₺'lik fiyatı uygun buluyorum. İhtiyaçlarımız için uygun içerikler hazırlamak üzere sizinle iletişime geçeceğim ve WhatsApp üzerinden telefon numaranızı da kaydedeceğim.

Teşekkürler,

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.