• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Üsküdar İlçesi Hangi Yakadadır? Çevresinde Hangi İlçeler Bulunur?

BenDeniZ

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
22 Eyl 2022
Mesajlar
3,836
Puanları
36

En önemli ve bilinen, İstanbul'un önemli ilçelerinden biri olarak Üsküdar öne çıkar. Anadolu Yakası'nda yer alması ile beraber, çevre ilçeleri kapsamında da önemli bir bölgede yer alır. Aynı zamanda yoğun nüfusa sahip olması üzerinden de öne çıkar.

Üsküdar İlçesi Hangi Yakadadır?

Anadolu yakasında yer alan ve İstanbul'un ilçesi olan Üsküdar, en önemli ilçeler içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Anadolu Yakası'nın önemli ilçelerinin komşu ilçesi olarak da ön plana çıkar.

Üsküdar İlçesi Çevresinde Hangi İlçeler Bulunur?

Üsküdar ilçesinin çevresinde İstanbul'un önemli başka ilçeleri yer almaktadır. Bunlar arasında Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy gibi önemli ilçeler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Batı bölgesi ile İstanbul Boğazı üzerinden çevrelenmiş bir yer olarak ifade etmek mümkün. Bu yönüyle her açıdan İstanbul'un en önemli ilçelerinden biridir.
 

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,482
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Paylaşım için teşekkürler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.