• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ümit Özdağ: Haziran 2023 seçimleri bir referandum olacak; bu referandumun sorusu, ’Türkiye, Türkiye olarak kalsın mı, yoksa göçmenistan mı olsun’ şekl

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,576
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Haziran 2023 seçimleri bir referandum olacaktır. Bu referandumun sorusu, ‘Türkiye, Türkiye olarak kalsın mı, yoksa göçmenistan mı olsun’ şeklindedir” dedi.

Zafer Partisi, bugün Ankara’daki bir otelde düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’deki sığınmacı ve kaçak göçmenleri ülkelerine geri göndermek amacıyla hazırladığı ’Anadolu Kalesi Projesi’nin ayrıntılarını basınla ve kamuoyu ile paylaştı.

”Türkiye’de devlet Lübnanlaşmakta, coğrafya Filistinleşmektedir”​


Ümit Özdağ, tanıtım öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Zafer Partisi, Türkiye’nin örtülü ve sessiz bir istila ile işgal edilmesine direnmektedir. Türkiye’de devlet Lübnanlaşmakta, coğrafya Filistinleşmektedir. Lübnan’da devlet, mezhepler ve dinler arasında paylaştırılmıştır. Devletimiz ise AKP tarafından cemaat ve tarikatlar arasında pay edilmiştir. Devlet Lübnanlaştırılmaktadır. Ülkemiz, Filistin’in Yahudiler tarafından satın alınması gibi yabancılar tarafından satın alınmaktadır. Kimse ‘çok bir şey alınmadı’ demesin. İsrail kurulduğunda ancak yüzde 7’si Yahudilere aitti toprakların.

”Türk Milleti, devletini yitirmiş durumdadır”​


Özetle Türk Milleti, devletini yitirmiş durumdadır. Çünkü 20 yıldır Türkiye’yi, Türk zihniyeti değil sözde siyasal ümmetçi, özde Türk düşmanı bir zihniyet talan ve fethetmektedir. Son 20 yılda tarihin en büyük soygunlarından birisi Türkiye’de yaşanmıştır. Zafer Partisi, bir yıl içinde Türk siyasetinde en önemli belirleyicilerden birisi olmuştur. Zafer Partisi, sadece kendi politikaları ile Türk halkını, seçmeni etkilemekle kalmamış, iktidar ve muhalefetteki düzen partilerine de bilgisayar dili ile format atmıştır.

”Haziran 2023 seçimleri bir referandum olacaktır”​


Siyasetin ayrımı, ülkemizin sürüklenmeye çalışıldığı iç savaş tehdidini bertaraf edecek Zafer Partisi ile sığınmacıları geri yollayamayacak, iç savaş tehdidini bertaraf edemeyecek düzen partiler arasındadır. Haziran 2023 seçimleri bir referandum olacaktır. Bu referandumun sorusu, ‘Türkiye, Türkiye olarak kalsın mı, yoksa göçmenistan mı olsun’ şeklindedir. ‘Türkiye, Türkiye kalsın’ diyenler Zafer Partisi’ni, ‘kalmasın’ diyenler düzen partilerini seçecektir.”

”Yabancı İşlemleri Yüksek Kurulu kurulacak”​


Özdağ’ın konuşmasının ardından Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fikret Bayır, ’Anadolu Kalesi Projesi’nin sunumunu yaptı. Bu projenin Zafer Partisi iktidara geldiğinde 1 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi olacağını belirten Bayır, Türkiye’deki yabancılar ’bireysel göç ile gelenler’ ve ’kitlesel göç ile gelenler’ olmak üzere iki bölümde ele alacaklarını, bireysel göçle gelenlerin derhal sınır dışı edilmelerinin esas olacağını söyledi.

Bayır, iktidara gelmeleri halinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı’nın yönetim ve sorumluluğunda Yabancı İşlemleri Yüksek Kurulu oluşturacaklarını ve bu kurulun Türkiye’deki kaçak ve geçici koruma altındaki yabancıların sınır dışı işlemleriyle ilgili takvimi belirleyeceğini belirtti. Bayır, İçişleri Bakanlığı bünyesinde Yabancı İşlemleri Operasyon Merkezi, illerde de Yabancı İşlemleri İl Çalışma Grubu kurulacaklarını açıkladı. (ANKA)

Kaynak: T24
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.