• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Uğur Dündar: Sadece Sedat Peker’in iddialarından 100 tane İSKİ skandalı çıkar!

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sözcü yazarı Uğur Dündar, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in rüşvet ağı iddialarının konuşulduğu şu günlerde kaleme aldığı yazısında, “Hayatı yolsuzluk yapanlar, rüşvet alanlar, ihale dümenleri çevirenler, kısacası suçlular ve suç örgütleriyle mücadele etmekle geçmiş bir gazeteci olarak üzülerek belirtmeliyim ki; bu dönemdeki kadar büyük yolsuzluk iddialarına meslek hayatımın hiçbir döneminde tanık olmadım” dedi.

Dündar, Peker’in anlattıklarının şimdilik iddia niteliğinde olduğunu belirterek, “Örneğin sadece Sedat Peker’in iddialarından 100 tane, belki de daha fazla İSKİ skandalı çıkar!” diye yazdı.

Dündar, “AKP öncesi dönemlerde adları yolsuzluklarla anılanlar bile, ortaya saçılacaklara şaşkınlıkla bakar!” ifadesini kullandı.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.