’’TikTok"un müzik platformu kuracağı iddiası

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,079
Tepkime puanı
90
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
TikTok’un sahibi olan ByteDance’in, TikTok Music markasının tescili için ABD’de bir başvuru yaptığı ortaya çıktı. ByteDance’in, Spotify ve Apple Music’e rakip olacak bir müzik platformu üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Digitalage haberine göre, TikTok Music, tescil başvurusunda kullanıcıların müzik satın almalarına, oynatmalarına, paylaşmalarına ve indirmelerine imkân sağlayan bir akıllı telefon ve bilgisayar uygulaması olarak tanımlanıyor.

Başvurunun reklam alanlarına dair bir açıklamayı da içermesi, platformun Spotify’ın reklam destekli üyelik seçeneğine benzer bir seçenek ile geleceğinin habercisi olabileceği konuşuluyor.

Şirketin hazırlıklarının ne aşamada olduğu, ilerleyen dönemde bu plandan vazgeçip geçmeyeceği henüz bilinmiyor. Fakat TikTok uygulamasından tek tıkla TikTok Music’e ulaşılabilmesi, TikTok kullanıcıları için olumlu olabileceği söyleniyor.
 

Atam

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
825
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Güzel bilgiler için teşekkürler
 

Yusuf

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
840
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Bilgi için teşekkürler
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt