THY, Sakarya Bisiklet Festivali’nin ana ulaşım sponsoru oldu

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,554
Tepkime puanı
14
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
SAKARYA (AA) Türkiye Hava Yolları (THY), Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Sakarya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen "Sakarya Bisiklet Festivali"nin ana ulaşım sponsorluğunu üstlendi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, THY'nin, Sakarya'da yapılacak tüm bisiklet organizasyonlar ve uluslararası yarışlara 3 yıl boyunca destek olacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla uluslararası hüviyeti kazanan ve 28 Ağustos'ta son etabı yapılacak "Tour Of Sakarya" ile festivalin sona ereceği aktarılan açıklamada, "Bisiklet Şehri Sakarya unvanının alınmasıyla bu alana özel bir önem veren Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en değerli dünya markası THY sponsorluğuyla da organizasyonların büyüklüğünü gözler önüne serdi." ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, 3 yıl boyunca Sakarya Bisiklet Festivali'nin ana ulaşım sponsorunun THY'nin olacağı organizasyonların, hem şehrin tanıtımı hem de Sakarya'nın bisiklet sporundaki iddiasını güçlendireceği kaydedildi.

Kaynak: AA
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!
Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt