• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tenis heyecanı Hüdavendigar kortlarında yaşanıyor

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,326
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Tenis Federasyonu 14 Yaş Hafta sonu Tenis Turnuvası, Büyükşehir Belediyesi Hüdavendigar Tenis kortlarında başladı. 231 sporcunun katıldığı organizasyon pazar günü sona erecek. Bursa'da tenisin kalbinin attığı Bursa Büyükşehir Belediyesi Hüdavendigar Tenis kortları, önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 14 Yaş Hafta sonu Tenis Turnuvası'nda heyecan start alırken, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyon, geniş katılıma sahne oluyor. 179 erkek, 52 kız olmak üzere 231 sporcunun mücadele ettiği turnuvada sporcuların mücadelesi izleyenlerden alkış alıyor. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nden 5 sporcunun yer aldığı 14 Yaş Hafta sonu Tenis Turnuvası'nda Bursa'nın yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara, Bolu, Uşak, Ordu, İzmit, Sakarya ve Yalova'dan sporcular madalya mücadelesi veriyor. 2'si kapalı 6 kortta oynanan turnuvada erkekler 10, kızlar ise 7 grupta mücadele ediyor. Grup müsabakaları sonunda ilk 2'ye giren sporcuların madalya almaya hak kazanacağı organizasyon pazar günü sona erecek.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.