ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Duyuru Telif Hakkı İhlali

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
5,672
Tepkime puanı
44
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Forumzar.com olarak, telif hakkıyla korunan materyallerin paylaşımını yasaklamış bulunuyoruz. Sitemiz, 17 USC § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") gibi yasalara uyumlu hareket etmektedir ve telif hakkı ihlali durumlarında gerekli önlemleri almaktadır.

Eğer telif hakkınızın ihlal edildiği, Forumzar.com'da yayınlandığı veya sitemiz aracılığıyla telif hakkınıza ait materyallere link verildiği durumlarda, bu materyallerin siteden kaldırılmasını talep etmek isterseniz aşağıda belirtilen bilgileri içeren yazılı bir iletişim sağlamanız gerekmektedir. Ancak, sitemizde yer alan telif hakkı ihlali iddialarınızın doğru ve güncel olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yanlış veya yanıltıcı bilgi sunulması durumunda, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olabilirsiniz. Bu nedenle, hukuki konularda uzman bir avukattan yardım almanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali hak talebinizde aşağıdaki bilgilerin yer alması gerekmektedir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuzu kanıtlayan belgeleri sunmanız.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için geçerli iletişim bilgilerinizi sağlamanız, ayrıca bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamanız ve materyalin Forumzar.com'un arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içermesi gerekmektedir.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan sunmanız gerekmektedir.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğunuza dair bir beyan sunmanız gerekmektedir.
Telif hakkı ihlali bildiriminizi, e-posta yoluyla şu adrese göndermeniz gerekmektedir: iletişim Ya da forum [at ] forumzar.com `mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

E-posta yanıtı için lütfen bir haftaya kadar beklemeyi göz önünde bulundurunuz. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta yoluyla göndermenin, talebinizin hızlandırılmayacağını ve gerektiği gibi
 
Son düzenleme:
Üst Alt