Site Tanıtım Teknoloji ve Oyun Dünyası

techgamex

Forum Üyesi
Teknoloji Nedir?

uygulayıcı bilim olarak da nitelendirilmektedir. Mal veya hizmetlerin üretiminde veya buna yönelik amaçların gerçekleştirilmesinde kullanılan beceriler, yöntemler, işlemler tekniklerin derlenmesi veya bilimsel araştırmaların yapılmasının tamamı teknolojiyi doğrudan etkilemekte ve teknolojiyi yansıtmaktadır. Teknoloji teknikler, süreçler, bilgiler olabileceği gibi makineler, bilgisayarlar çeşitli cihazlar ya da fabrikalarda yerleşik olarak da bulunan bir sistemi de temsil edebilir.

Bunun gibi şeyleri bir birey ayrıntılı ve detaylı bir bilgiye sahip olmadan da kolayca çalıştırabilir. Bu durum internet ile birleştikçe daha hızlı gelişmeler de yaşanmaktadır. Akıllı cihazlar teknoloji ürünü iken bunları yönetmekte internet işidir. İnternet ile de gelişmiştir. Oyunların bile teknolojik kavramlar ile birleştirilmesi günümüz dünyasını yansıtmaktadır.

Sosyal Medya Nedir?

kullanıcıların internette aradığı kullandığı ve içerik ürettiği interaktif olarak iletişim kurabildiği geniş bir platformdur. Geleneksel medyadan kullanılmaya başlamasıyla tek yön içerik paylaşımından çift taraflı içerik ile alışverişine erişim sağlanılan büyük bir iletişim ağıdır. İçerisinde karşılıklı iletişim kurmaktan, bilgi alışverişi yapmaktan, oyun oynamaktan tutun da kazanç elde etmeye kadar çok farklı etkileşimler mevcuttur.

Sosyal medya üzerinden takipçi sayısına göre tanınmış olan kişiler de vardır. Bunları takip eden ciddi bir kitle de oluşmuştur. Bunlara fenomen denilmektedir. Kısaca sosyal medya kim ne aradığını biliyor ise herkese yönelik oluşumların barındığı ciddi bir alandır. Oldukça geniş olan bu alan herkese hitap edebilecek bir potansiyeldedir.

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

deli10

Forum Üyesi
Emeklerinizin karşılığını görmeniz dileği ile.

Efru

Forum Üyesi
Bayan Üye
Yeni sitenizde başarılar.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!
Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt