• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Teknik direktörü Burak Yılmaz seçecek

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,153
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Hollanda Ligi takımlarından Fortuna Sittard'da teknik direktör Sjors Ultee ile yolların ayrılmasının ardından takım, idmanlarına Burak Yılmaz yönetiminde devam ediyor. Hollanda basınında çıkan haberlere göre Burak Yılmaz, Fortuna Sittard'da teknik direktörün belirlenmesinde söz sahibi olacak. Takımın sahibi Işıtan Gün'ün Burak Yılmaz'a tam yetki verdiği ve futbolcuya oldukça güvendiği belirtiliyor. Fortuna Sittard, Hollanda Ligi'nde ilk 3 haftayı boş geçirmişti.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.