• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

TED Düzce Koleji kızlarda birinci oldu

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,325
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
DÜZCE(İHA) – Düzce'de Okul Sporları Tenis il birinciliğinde kızlarda TED Düzce Koleji, erkeklerde ise Mustafa Kemal Ortaokulu oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmalarında Yıldızlar Tenis il birinciliği Bahçeşehir Spor Kompleksi Tenis Kortunda yapıldı. Müsabakalar sonunda erkeklerde Mustafa Kemal Orta Okulu birinci, TED Düzce Koleji ikinci, Final Koleji üçüncü oldu. Kızlarda ise TED Düzce Koleji birinci ve Final Koleji ikinci oldu. TED Düzce koleji sporda birçok dalında da iddialı olduğunu gösterdi. Şampiyonada birinci olan takımlar bölgesel maçlarda Düzce'ye temsil edecek.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.