• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tarkan’ın yeni albümü "Kuantum 51" müzikseverlerle buluştu

SpotifAyhan

Moderatör
Forum Üyesi
Tarkan’ın yeni albümü "Kuantum 51" müzikseverlerle buluştu: İşte tüm şarkılar

Megastar Tarkan'ın yeni albümü "Kuantum 51" müzikseverlerle buluştu. Yıllardır merakla beklenen albümde 12 şarkı yer alıyor. İşte Tarkan'ın yeni albümüne dair merak edilenler...

Megastar Tarkan, son yıllarda "Geççek" ve "Son Durak" adlı şarkılarıyla gündem olmuştu. Son olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılında yazdığı "Sen Rahat Uyu" adlı marş ile adından söz ettiren Tarkan'dan geçtiğimiz aylarda yeni albüm müjdesi gelmişti.

Megastar Tarkan, 7 yıl aradan sonra kaydettiği ilk albümü “Kuantum 51” ile sevenleriyle buluştu. Prodüktörlüğünü Tarkan’ın üstlendiği Kuantum 51’de bu kez birden çok aranjör yer alıyor. Megastarın uzun yıllardır birlikte çalıştığı ve birlikte daha önce sayısız hite imza attığı Ozan Çolakoğlu’nun dört şarkıda düzenlemesi bulunuyor. Ayrıca albümde İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de bulunuyor.

Kuantum 51’de şarkıların birçoğunun söz ve müziği Tarkan imzası taşıyor. Bunun yanı sıra, sözleri Aysel Gürel’e ait iki şarkı, söz ve müziği Güler Özince’ye ait bir şarkı, Turaç Berkay Özer, Murat Matthew Erdem ve Serkan İzzet Özdoğan besteleri ve iki şarkıda Günay Çoban sözleri bulunuyor.

Tarkan’ın yeni albümü "Kuantum 51" müzikseverlerle buluştu: İşte tüm şarkılar - 1
Albümde yer alan şarkılar:

1. Yo
2. İllallah
3. Olay
4. Şerbetli
5. Müteşekkir
6. Darmaduman
7. Ayrılık Töreni
8. Kalpte Savaş
9. Çınar
10. Enseyi Karartma
11. Sorma Gitsin
12. Vatanımsın

7 YIL SONRA İLK ALBÜM

Şarkıcı, 2017 yılında "10" adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.