• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sude Burcu ve Mert Öcal aşka geldi! 'Öpmelere doyamadı'

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,630
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Survivor aşıkları aşklarını göz önünde yaşamaya devam ediyor.Sude Burcu ve Mert Öcal aşkı dolu dizgin devam ediyor..Survivor yarışması sayesinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Mert Öcal ve Sude Burcu çifti sosyal medyada sık sık beraber fotoğraf paylaşarak aşklarını ilan ediyorlar.

İkili samimi pozlarını takipçileriyle paylaşarak beğeni topluyor.Aşkları dolu dizgin devam eden çift birbirlerine aşklarını her fırsatta ilan ediyor.

Sude Burcu ve Mert Öcal'ın birlikte paylaştığı kareler kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alıyor.Son olarak Sude Burcu'nun paylaştığı karelerde sevgilisi Mert Öcal adeta öpmelere doyamadı.İşte o kareler..
Alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.