• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Spartacus Yıldızı Loane King Hayatını Kaybetti

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Ünlü oyuncu Ioane King, kanser teşhisi konduktan yedi ay sonra 49 yaşında hayatını kaybetti.

Bu yılın ocak ayında adenokarsinom kanseri tedavisi gören oyuncu Ioane Kingde kanser bir süre sonra hızla pankreasına ve diğer organlarına yayıldı. Oyuncu, hastalığı yavaşlatmak amacıyla mart ayında kemoterapiye başladı. Ancak yedi aylık sürecin sonunda King, yaşamını kaybetti.

Ione King, popüler dizi Spartacuste gladyatör Rhaskosu canlandırdı. Diziye katıldığında ufak bir rolü olan King, yönetmenleri etkileyince rolü de genişletildi.

Kingin sevdikleri, eşi Christellei desteklemek için bir bağış kampanyası başlattı. Bağış toplama sayfasında şu satırlara yer verildi: John bizim altın çocuğumuzdur. Arkadaşlarına göre o bildiğimiz en şaşırtıcı, özverili ruhtu. John, sadece kendisi olarak bu dünyayı daha iyi hale getiren harika bir yabancı.

Spartacusün başrol oyuncusu Andy Whitfield de teşhis konduktan sadece 18 ay sonra 2012de lenfoma nedeniyle hayatını kaybetmişti.
alıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.