• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sözcü yazarı Muratoğlu, Merkez Bankası’na sordu

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,577
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Merkez Bankası’nın 100 baz puanlık faiz indirimini köşesinde değerlendirdi.

Muratoğlu, Merkez Bankası’nın düşük faiz politikasıyla büyümeyi artırma hedefini hatırlatarak ”Halihazırda Merkez Bankası’nın belirlenmiş görevi enflasyonu kontrol altında tutmaktır. Büyüme değildir! Kafalarına göre hedef değiştiremezler. Nereden bu cesareti alıyorlar, neye göre görev değişikliği yapıyorlar anlamak mümkün değil…” diye yazdı.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.