• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Somer Sivrioğlu, kıyafet tercihiyle sosyal medya kullanıcılarının diline düştü

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
MasterChef Türkiye'nin sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu'nun çekimlerde tercih ettiği renkli kıyafetleri sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Sivrioğlu'nun kıyafetlerini gören tesettürlü kullanıcılar, "Kaç yıldır tesettürlüyüm bunları ben bile bulamıyorum" yorumunu yaptı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programında jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu, kıyafet tercihiyle adından söz ettirdi. Çekimlerde renkli takımlar giyen Sivrioğlu, tesettürlü takipçilerinin dikkatini çekti.

"YILLARDIR TESETTÜRLÜYÜM BÖYLESİNİ BULAMIYORUM"

Sivrioğlu, eğlenceli kimliğinin yanı sıra takıları ve tercih ettiği tunik ile bol pantolonlarla adından söz ettirdi. Çekimlerde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Sivrioğlu, Twitter'da gündem oldu. Ünlü şefin kıyafetlerini gören tesettürlü kullanıcılar, "Yıllardır tesettürlüyüm böylesini ben bile bulamıyorum" yorumunu yaptı.

İşte Somer Sivrioğlu'nun tarzı ve gelen yorumların bazıları..

"Alıntı"

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.