• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sivilceler Makyajla Nasıl Kapatılır?

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,481
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan

Makyaj ile sivilcelerinizi kapatmanız mümkkün! Sivilceler makyajla nasıl kapatılır? Doğal uygulama yöntemleri
,
Sivilceleri olan kişiler için makyaj yapmak tam bir kabus olmuştur. Çünkü sivilcelerini nasıl kapatacaklarını bilemezler. Sivilceleri makyajla kapatmak için yapmanız gerekenleri bu yazımızda belirttik.

Cilt kusurlarınızı her zaman doğal olacak şekilde kapatmalısınız. Aksi takdirde kötü gözükecek, hem kendiniz hem de karşınızdakiler için olumsuz bir etki bırakacaktır.
Sivilceler Makyajla Nasıl Kapatılır?

Makyajla sivilce kapatmak oldukça kolay. Cilt kusurlarınızı kapatmanız için uygulamanız gereken doğru adımlar ise şöyle.

- Cildinizi öncelikle makyaja hazırlamalısınız. Bunun için yüzünüzü güzelce temizleme jeli ile yıkayın ve tonik ile cildinizdeki kirlerden kurtulun.
Daha sonra her zaman kullandığınız fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Cilt tonunuzdan yarım ya da bir ton daha koyu olan bir kapatıcı ile cildinizdeki sizi rahatsız eden sivilce izlerini tanpon hareketler ile ya parmak ucunuzla ya da küçük fırça yardımı ile kapatın.

- Cildinizdeki kusurları ve sivilceleri kapatıcı ile kapattıktan sonra, yarım ya da bir ton açık pudra ile gizlediğiniz yerleri sabitleyin. Böylece gün boyu kalıcı olmasını sağlayacaksınız.

(Alıntıdır)​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.