• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sinan Akçıl: Demet Akalın'ı sevmeyen bizden değildir

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda kendisine ikram edilen şampanyayı beğenmeyince garsonun başından aşağı dökmüştü.

Bu hareketiyle eleştirilerin hedefi haline gelen Demet Akalın'a dostu Sinan Akçıl'dan destek gelmişti.

Sinan konsere geldi
Akalın, dün İstanbul'da konser verdi. Sinan Akçıl yakın dostunu sahnede de yalnız bırakmadı. Sahneye çıkan sinan Akçıl, Demet Akalın'a bir kez daha sahip çıktı.

"Linç edilmekten seyirci gücüyle kurtuldu"
Sinan Akçıl, geçtiğimiz hafta yaşanan olay için, Yine linç edilmekten seyirci gücüyle kurtulan bir kadın. Demet Akalın'ı sevmeyen bizden değildir. dedi ve söz-müzik kendisine ait olan Ders Olsun şarkısında düet yaptı.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.