• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nedir ? Sim Kart Numarası Nedir, Kaç Hanelidir? Nerede Yazar Ve Nasıl Öğrenilir?

BenDeniZ

Forum Üyesi
Bayan Üye
Katılım
22 Eyl 2022
Mesajlar
3,836
Puanları
36

Sim kart numarası olarak bilinen telefon numarası toplamda 8 haneli olan sayı dizisidir. Kişiler sim kart numarasını öğrenmek için *101# numarasını tuşlamaktadır. Bunun yanı sıra kart üzerinde de sayı yazılıdır.

Sim Kart Numarası Nedir ve Kaç Hanelidir?

Sim kart numarası telefon numarasıdır. 8 hanelidir. Hattın kullanılmasını sağlayan bir numaradır.

Nerede Yazar ve Nasıl Öğrenilir?

Sim kartı numarası kart üzerinde, verilen kartın bulunduğu zarf içerisinde yazılıdır. Aynı zamanda bu numarayı öğrenmek isteyen kişiler *101# tuşlayarak anında sim kart numarasına ulaşım sağlamaktadır.
 

SiyahLi

Süper Moderatör
Bayan Üye
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,502
Puanları
38
Konum
Forumzar
Cinsiyet
Bayan
Paylaşım için teşekkürler.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.