• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sibel Canın romantik partneri

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan
Sibel Canın romantik partneri Hakan Altun'un babası bakın kim! O da kendisi gibi ünlü çıktı! Duyan gören inanamadı meğer...

Sunuculuğunu Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler'in tekrar bölümünün yayınlanması üzerine gündeme gelen Hakan Altun, yayın sırasında babasını andı. 'Hani Bekleyecektin' şarkısını seslendirdikten sonra babasının bir sözünü izleyiciler ile paylaşan Altun, programa damga vurdu. Ünlü şarkıcının babası da merak edilip araştırılmaya başlandı. Altun'un merhum babasının kim olduğunu ilk kez duyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bakın Hakan Altun'un babası hangi ünlü isim çıktı...

Sunuculuğunu Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun'un üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler programı, bu akşam tekrar bölümüyle izleyici ile buluştu.Ankara Havalarının söylendiği programa; Mustafa Üstündağ, Ankaralı Coşkun, Ömer Faruk Bostan ve Ayşe Dinçer konuk oldu.

Ankara oyun havalarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler programında Hakan Altun, 'Hani Bekleyecektin' şarkısını seslendirdikten sonra babasının bir sözünü izleyiciler ile paylaştı.Bunun üzerine ünlü şarkıcının babası merak edilip araştırılmaya başlandı. Sanatçının merhum babasının kim olduğunu ilk kez duyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Hakan Altun`un merhum babası Hasan AltunAlıntı
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.