• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Şeyma Subaşı, kendisine hakaret edenlere dava açtı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,438
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra aşk hayatıyla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı, en son geçtiğimiz aylarda ilişkisini sonlandırdığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile tekrardan barışmasıyla konuşulmuştu.

Aşk hayatını düzene sokan Subaşı, şimdi de sosyal medyada kendisine hakaret edenlerle uğraşıyor.

"Avrupalı o...." diyorlar
Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak oluşturulan birden fazla sosyal medya hesabını ihbar etti. Hesaplarda kendisi hakkında ve kişisel haklarına yönelik çok ağır hakaretler (Avrupalı o... parası olanın metresi) ve montajlı çıplak paylaşımlar yaptıklarını ileri süren Subaşı, kullanıcıların tespit edilip, cezalandırılmasını istedi.

Şeyma uzlaşma istemedi
Sabah'ta yer alan habere göre, Emniyet bu hesabı açıp paylaşım yapan kadınları tespit etti. Subaşının uzlaşmayı reddettiği 5 kadın hakkında hakaret suçundan dava açıldı. Şüpheliler, Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.