• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sedat Peker’in yayınladığı AKP’li Taşkesenlioğlu videosuna erişim engeli

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun elinde bıçakla eşi Ünsal Ban’ı yaraladığını iddia ettiği videoya erişim engeli geldi.

Ankara 1. Sulh Ceza Hâkimliği, Taşkesenlioğlu’nun boşanma aşamasında olduğu eşi eski Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi Rektörü Ünsal Ban, tarafından çekilen videoyla ilgili haberleri kişilik hakkı ihlali gerekçesiyle engelledi.

Hukukçu Prof. Dr. Yaman Akdeniz sosyal medya hesabından engelleme haberini şöyle duyurdu: ”Sedat Peker’in AKP Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile ilgili yayınladığı videonun içeriği hakkındaki haberler de erişime engellendi.”

GazeteDuvar’da yer alan habere göre, Taşkesenlioğlu’nun başvurusuyla boşanma sürecine ilişkin 74 habere erişim engeli getirilmişti. Ban, eşinin videosunu Sedat Peker’e ilettiği gerekçesiyle dün gözaltına alınmıştı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.