• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sedat Peker'in iddialarında yer alan Serkan Taranoğlu aynı zamanda hangi Eski Bakan'ın kardeşi?

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Sedat Peker'in iddialarında yer alan Serkan Taranoğlu'nun abisi Eski Bakan Ersin Taranoğlu.

Ersin Taranoğlu kimdir, nereli? Ersin Taranoğlu biyografisi​


1953 yılında Konya’da dünyaya gelen devlet adamı Ersin Taranoğlu, bir dönemler Orman Bakanlığı görevlerinde bulundu. İşte Ersin Taranoğlu hakkında merak edilenler.

Ersin Taranoğlu, 1953 yılında Konya’da dünyaya geldi. Babasının adı Zühtü, annesinin adı Naile olan Taranoğlu, Sakarya Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümünü okudu.

İyi derecede İngilizce bilen ve zamanında serbest ticaretle uğraşan Ersin Taranoğlu, 29.11.1987, 20.10.1991, 24.12.1995 ve 18.04.1999 genel seçimlerinde ANAP’tan XVIII., XIX., XX. ve XXI. Dönem Sakarya Milletvekili seçilerek TBMM’de yasama çalışmalarına katıldı.

Devlet Bakanlığı ve Orman Bakanlığı görevlerinde bulundu.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.