• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın"

Aaryan

Forum Üyesi
Ali Ece'nin açıklamaları şu şekilde: “Başkan Hasan Arat, Samet Aybaba konusu olmuyorsa zorlamasın. Ya da Samet Aybaba şu şu şu oyuncularla anlaştı desin. Feda sezonunda hayatında sol bek oynamamış Gökhan Süzeni aldı, Sinan Kurumuş aldı, Batuhan Karadeniz aldı. O dönem Samet Aybaba ve Oğuzhan tartışı ve maçta 30.dakika da oyundan aldı. Ben bu şeyi istemiyorum. Ben netliği istiyorum." "100.yıla girilirken teknik direktör doğru karar verildi ve Mircea Lucescu oldu. Savunmada çok doğru bir karar verildi ve Benfica’dan alınan Ronaldo kaldı. Metin Tekin’den beri sol bek sorunun var. Beşiktaş’ta çok uzun süredir 6 numara sorunu var. Atiba o kadar iyi bir orta saha oyuncusuydu ki o yaşta Josef 6 numara oynadığı için 8’de oynayan 6 numaraydı. Beşiktaş’ta lider, fedakar ve takımı sırtında taşıyabilecek oyuncuları yok. Maçtan çok kolay kopan, morali hemen düşen ve yılan oyuncuların var. Necip ne yapsın? Konu sürekli Necip’e gelip duruyor. Beşiktaş bu kadar kötüyken, Necip iyi oynuyor, Necip’ten süper oynayıp da şampiyon yaptığı bir sene yok. Beklenti de o değil." "Hala ya tutarsa ya tutarsa Alex Oxlade-Chamberlain ya tutarsa tutmaz. Sürekli sakatlanan oyuncu almayacaksın. Birbirini tamamlayan oyuncular alacaksın. Hücuma bir tane oyuncu alıyorsun arkada 500 tane pozisyon veriyorsun. Savunmaya birsini alıyorsun ileriye hiç gidemiyorsun. Beşiktaş’ta hiçbir gelişme olmuyor. Bu kadar aydır hiçbir şeyin düzelmediği bir takım olmaz. Lyon bile düzeldi biraz utanın. Ajax teknik direktör değişikliği yaptı düzeldi. Santos’u getirirken çok gizli tuttunuz ama ne oldu? Serdar Topraktepe geçici antrenör olarak tekrar geldi. ”

Wyatt

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.