• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Sabah baskını düzenlenen Tokatköy'de evler boşaltılıyor

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,571
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
AKP’nin kentsel dönüşüm mahallelerinde sabah baskınları devam ediyor. Beykoz Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları adı altında yurttaşların söylediğine göre sabaha karşı 03:00 sularında mahalleyi abluka altına aldı. Bölgeye sevk edilen yüzlerce çevik kuvvet, mahalleye çıkan her yolu barikatlarla kapattı.

Bölgeye mahalledeki yurttaşların avukatı dahil olmak üzere basın mensupları da alınmadı.

Geçen hafta yurttaşlara ‘Tebligat gelmeden evleri boşaltmayacağız’ sözü veren yetkililer sabah saatlerine dolu veya boş fark etmeden evlere baskın yaptı. Açamadıkları kapıları koçbaşıyla kıran polisler, evlerdeki yurttaşları çıkartarak tahliyelere başladı. Polis zoruyla evlerinden çıkartılan yurttaşların bazıları sinir krizi geçirdi.

Polisler, binalarının çatısında bekleyen yurttaşlara biber gazıyla müdahale etmeye başladı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.