• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Saadet Aksoy Susun lan

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


2014 yılında iş insanı Pamir Kıraner'le evlenen 2020 yılında da kızı Marisa Gülcan'ı dünyaya getiren Saadet Işıl Aksoy, bir magazin dergisine röportaj verdi.

Samimi açıklamalarda bulunana Aksoy, günlük hayatta nasıl bir insna olduğundan bahsetti.

"Susun ulan"
Oyuncu, Son yıllarda seni en sarsan öğretiler neler oldu? sorusunu Son zamanlarda beni en çok etkileyen; yaşam döngüsü.

Ölümü de hayat kadar doğal kabul edebilmek. Bir de çocukluğuma ve gençliğime çok şefkat gösterdiğim, dönüp dönüp o kızın başını okşadığım, haksızlık yapanlara Susun ulan dediğim bir dönemdeyim. diye yanıtladı.

"Kontrol delisiyim"
Kontrol delisi bir tarafım var. Köpeğim Kaju benim ilk çocuğum. Kızım Marisadan önce anneliği Kaju ile tecrübe ettim. Hayal etmenin sonu yok benim için. Haksızlığa, ikiyüzlülüğe ve güçlünün, güçsüzü ezmesine çok sinirlenirim.

Eşim Pamir ile 11 yıldır aşkın farklı hallerini yaşıyoruz."

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.