• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Rusya ve Fransa şampiyonluk mücadelesi verecek

Polat

Moderatör
Katılım
24 Ağu 2022
Mesajlar
4,352
Puanları
36
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Jr Billie Jean King Cup ve Jr Davis Cup'ta finale yükselen isimler belli oldu. Kızlarda Çek Cumhuriyeti ve Japonya finalde eşleşirken, erkeklerde Rusya ve Fransa şampiyonluk mücadelesi verecek. Jr Billie Jean King Cup ve Jr Davis Cup'ta bugün play-off karşılaşmaları da devam etti. Kız Milli Takımı'nın rakibi Romanya, Erkek Milli Takımı'nın rakibi ise Brezilya'ydı. Romanya karşısındaki ilk maçta Duru Yağmur Durgun, Mara Gae'ye 6-1,6-2 ile mağlup oldu. İkinci maçta Melisa Ercan sakatlık nedeniyle Cara-Maria Mester maçından çekildi. Kız Milli Takımı çiftler maçında oynamadı. Seri 2-0 sona erdi. Brezilya serisinin ilk maçında Önder Balcı, Luis Felipe Sandoval Carvalho'ya 6-2, 6-4'lük setlerle yenildi. Atakan Karahan ise, Matheus Amorim De Lime'ye 6-1, 6-0 ile mağlup oldu. Son maçta Atakan Karahan ve Önder Balcı ikilisi, Henrique De Brito/Luis Felipe Sandoval Carvalho'ya 6-2'lik iki setle mağlup oldu. Seri 3-0 Brezilya lehine tamamlandı. Milli takımları yarın 10.30'da 11-12.'lik maçlarına çıkacaklar. Final karşılaşmaları ise 11.00'de başlayacak ve iki tekler, bir çiftler mücadelesi sonunda şampiyon belli olacak.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.