• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ruhi Mücerret, Murat Menteş

YapraK

Forum Üyesi
Bayan Üye
Asla yapmam" dediğimde, tam da öyle davranmama varan bir geri sayım başlıyor.
-
'Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Çünkü hiçbir şey görüntüden ibaret değildir. Bu kadim kaide, benim hikayemde de geçerli. Yalan insanı aptallaştırır, hakikat ise delirtir.'

-"Nasılsınız efendim?"

-"Bu bir sır"

-

Yaşamak, benim kronik hastalığım.

-

"Bazen kötüler, nadiren de iyiler kazanır. Çoğunlukla herkes kaybeder."

-

Hatırlananlar, yaşananlarla örtüşmez; anlatılanlar da hatırlananlarla.

-

Aşk birine seni mahvetme yetkisi vermek ve bunu kullanmayacağına güvenmektir.

-

Şeytanın çitle çevrili özel mülkü olan dünya, onu benden saklamak için tasarlanmıştı sanki. Şairin de dediği gibi tarifsiz kederler içindeydim.

-

"Kendimi bazen yarım kalmış bir proje, bazen de gerçekleşmiş bir felaket senaryosu gibi hissediyorum."

-

...tutarsızlıklarımın aynı kalmasında kendini gösteren tutarlılığın lanetinden yakayı sıyıramadım.

-

Kadın karar verene, erkek anlayana dek ömür bitiyor.

Benden bir merhamet damlası, teselli kırıntısı, metanet zerresi umuyor. Halbuki ben onun düşmekten korktuğu uçurumun dibindeyim.

-

Her insan ölecek yaştadır.

-

Belirsizlik hasta eder, kesinlik yaralar.

-

Yanlış çağda yaşamanın stresi içindeyim.

-

Gerisini kendiniz okuyun artık :dfz:

Ruhi Mücerret, Murat Menteş

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.