• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Site Tanıtım PTT memur alimi

inurdemirelseo

Forum Üyesi
Katılım
12 Kas 2023
Mesajlar
87
Puanları
6
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek

PTT memur alimi​

, ülkemizde iş arayan birçok kişi için cazip bir seçenek olabilir. PTT memur alımı başvuruları, genellikle ilan edilen tarihlerde çevrimiçi olarak kabul edilir. Başvuruların ardından adaylar yazılı sınavlara ve mülakatlara tabi tutulurlar. Bu süreçte başarılı olanlar, PTT'nin farklı birimlerinde memur olarak göreve başlama şansını elde ederler.
 

Yönetim

Admin
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
1,915
Puanları
0
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.