• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Petek Dinçöz nişanlandı

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,444
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Geçtiğimiz aylarda iş insanı Serkan Kodaloğlu ile olan 8 yıllık evliliğini sonlandıran Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Petek Dinçöz, sosyal medyadan nişanlandığını duyurdu.

Nişanlısıyla fotoğrafını yayınlayan ünlü şarkıcı, "Geçtiğimiz nisan ayında 8 yıllık evliliğini bitiren Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar nişanlandı." yazdı.

Bir oğlu var
Dinçöz'ün Serkan Kodaloğlu ile olan evliliğinden bir oğlu bulunuyor.

Nida Büyükbayraktar ise eğlence sektöründe işletmeci kimliği tanınan bir isim...

Büyükbayraktar, 2011 yılında Metro Turizm'in Ege Bölge Müdürü olarak çalıştı.

Reza Zarrab ile 'aşk' iddiası
Öte yandan Petek Dinçöz'ün bundan 3 ay adı Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile anılıyordu.

Oğlunun eğitimi için Miami'ye yerleşen Dinçöz'ün Zarrab ile görüştüğü, hatta İranlı iş adamının tuttuğu eve taşınacağı söyleniyordu.

Bu iddialara yalanlama gelmezken, o evin 700 bin dolar değerinde olduğu biliniyordu.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.