• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Parası olmadan oyuncu satın alabilen tek kulüp; Barcelona''

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,172
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Julian Nagelsmann Barcelona'nın transferlerini değerlendirirken ilginç ifadeler kullandı. Bayern Teknik Direktörü Nagelsmann, Lewandowski'yi de transfer eden Barcleona'nın bu dönem gerçekleştirdiği yeni transferleri değerlendirdi. Genç teknik adam Barcelona'nın transferleri nasıl gerçekleştirdiğini anlayamadığını dile getirdi. Julian Nagelsmann Barcelona'nın transferleri ile ilgili ''Sadece Robert değil, bir sürü yeni oyuncu aldılar. Açıkçası nasıl yaptıklarını bilmiyorum, Barcelona dünya üzerinde parası olmadan oyuncu satın alabilen tek kulüp'' ifadelerini kullandı.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.