• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çiftinin İtalya'daki düğünlerinden ilk kareler

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,760
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çiftinin İtalya'daki düğünlerinden ilk kareler


'Kiraz Mevsimi' dizisinin setinde başlayan ve yedi yıldır devam eden aşklarını geçtiğimiz ay nikahla taçlandıran oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, İtalya'nın Verona eyaletindeki tarihi bir kalede düğün yaptı. Kutlamaya çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katılırken Gürel ve Çayoğlu'nun fotoğrafları, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.
Birlikte rol aldıkları dizideki arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu çiftinden yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yaz gittikleri ABD tatilinde, uzun süredir aşk yaşadığı Özge Gürele sürpriz yapmıştı. Ünlü oyuncu, evlenme teklifine 'Evet' yanıtını almıştı. Gürel'in parmağına taktığı özel tasarım pırlanta yüzüğün fiyatının 370 bin TL olduğu öğrenilmişti.


"KAHVE TERLETTİ"
Oyuncu çift, Haziran 2022'de evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Çayoğlu ve Gürel'in bu mutlu gününden kareler sosyal medyada paylaşılmıştı. Serkan Çayoğlu, nişan sonrası bu fotoğrafını, "Kahve terletti" mesajıyla Instagram hesabından yayınlamıştı.


"TUZLU DEĞİL, VASABİLİ"
Serkan Çayoğlunun tuzlu kahve içerken paylaşılan videosu hatırlatılınca Gürel, "Tuzlu değil o, vasabili yanıtını verdi. Çayoğlu ise "İçerisinde ne vardı hala çözemedim. Acı, değişik bir kahveydi diyerek nişanlısına takılmıştı.

DÜNYAEVİNE GİRDİLER
Yedi yıldır aşk yaşayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz ay ise Almanya'da hayatlarını birleştirmişti. Yakışıklı oyuncunun ailesinin yaşadığı Karlsruhe şehrinde gerçekleşen nikâh törenine çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katılmıştı. Gürel nikâhta Özlem Kaya imzalı elbise giyerken, Çayoğlu ise Levon Kordonciyan tarafından tasarlanan takım elbise tercih etmişti. Çift nikah hediyeleri için ise Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağış yapmıştı.


"ÖZGE'Yİ GELİNLİKLE GÖRÜNCE BÜYÜLENDİM"
Nikahtan kısa bir süre sonra Etiler'de görüntülenen Serkan Çayoğlu, "Özge hanımı gelinlikle ilk gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusu üzerine; "İnsan sevdiğini öyle görünce büyüleniyor. Yıllardır hayal ediyorsun, ve o gün çıkageliyor" yanıtını vermişti.

"BALAYINI ERTELEDİK"
Serkan Çayoğlu ayrıca, "Sürekli bir telaş içerisindeyiz, bir yandan da ikimiz de senaryolar okuyoruz. Oturup o güzel anı tam anlamıyla dahi konuşamadık. Şimdi önümüzde düğünümüz ve işlerimiz var. İşlerden dolayı balayını da ertelemek durumunda kaldık" demişti.

VERONA'DA DÜĞÜN
Oyuncu çift, önceki gün İtalya'nın Verona şehrindeki tarihi bir kalede de aile fertleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla masalsı bir düğünle kutlama yaptı. Gürel ve Çayoğlu'nu bu özel günlerinde ailesi ve meslektaşları yalnız bırakmadı. Ünlü çiftin, düğünlerinde çekilen eğlenceli kareler, sosyal medyada paylaşıldı.
"DAMAT TARAFI"
Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu ile fotoğrafını "Damat tarafı..." notuyla yayınladı. Karahan, Özge Gürel ile verdiği bu pozunu da takipçileriyle paylaştı. Kutlama için iki tane gelinlik giymeyi tercih eden Özge Gürel'in, eşi Serkan Çayoğlu ile çekilen fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.