• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Özcan Deniz oğlu ve sevgilisiyle tatilde

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,630
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan


Ünlü şarkıcı Özcan Deniz oğlu Kuzeyin annesi Feyza Aktandan 2019da olaylı bir şekilde boşanmıştı. Deniz, boşanma sonrasında açtığı velayet davasını da kaybetmişti.

Deniz önceki gün kiraladığı lüks yatta, İranlı sevgilisi modacı Samar Dadgar ve oğluyla görüntülendi.

Cici anne Samar
Kuzeyin, kendisiyle yakından ilgilenen Samar Dadgarın kucağına yatması ve çok iyi anlaşmaları dikkat çekti.

Huzuru yerinde olan Özcan Deniz ise sevgilisi ve oğlunun iyi anlaşmasından memnun bir şekilde teknenin arkasında balık tuttu.

Kaynakça Ensonhaber​
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.