ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Öykü Arin için kampanya: #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı - Sağlık

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
5,304
Tepkime puanı
42
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Öykü Arin için kampanya: #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı
Öykü Arin ve onun gibi binlerce hasta için sosyal medyada yeni bir kampanya başlatıldı. #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı etiketi ile yapılan paylaşımlarla, '150 bine yakın kan örneğinin doku tiplemesi yapılmasını bekliyor' vurgusu yapılarak Sağlık Bakanlığı'na seslenildi.
Lösemi tanısı konulan Öykü Arin, ilik nakli olmayı bekliyor. Öykü gibi 4 binden fazla hasta için başlatılan kampanya ile Sağlık Bakanlığı'na çağrı yapılarak, '150 bine yakın kan örneğinin doku tiplemesi yapılmasını bekliyor, bir an önce eşleşmelerin gerçekleşmesi gerekiyor' denildi.

Öykü Arin'e Umut Ol isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Öykü Arin ve 4 binden fazla hasta kök hücre nakli bekliyor. 150 bine yakın kan örneği, doku tiplemesi çalışması için bekliyor. Eşleşmelerin bir an önce gerçekleşmesi için @saglikbakanligi'ni harekete geçmeye çağırıyor ve sesleniyoruz; #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı" ifadesi kullanıldı.

Sosyal medya kullanıcıları da #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı etiketine paylaşım yaparak Sağlık Bakanlığı'nın kök hücre örneklerinin eşleştirmesini bir an önce tamamlaması gerektiğini vurguladı. 
Üst Alt