• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Öykü Arin için kampanya: #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı - Sağlık

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
7,140
Puanları
63
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Öykü Arin için kampanya: #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı
Öykü Arin ve onun gibi binlerce hasta için sosyal medyada yeni bir kampanya başlatıldı. #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı etiketi ile yapılan paylaşımlarla, '150 bine yakın kan örneğinin doku tiplemesi yapılmasını bekliyor' vurgusu yapılarak Sağlık Bakanlığı'na seslenildi.
Lösemi tanısı konulan Öykü Arin, ilik nakli olmayı bekliyor. Öykü gibi 4 binden fazla hasta için başlatılan kampanya ile Sağlık Bakanlığı'na çağrı yapılarak, '150 bine yakın kan örneğinin doku tiplemesi yapılmasını bekliyor, bir an önce eşleşmelerin gerçekleşmesi gerekiyor' denildi.

Öykü Arin'e Umut Ol isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Öykü Arin ve 4 binden fazla hasta kök hücre nakli bekliyor. 150 bine yakın kan örneği, doku tiplemesi çalışması için bekliyor. Eşleşmelerin bir an önce gerçekleşmesi için @saglikbakanligi'ni harekete geçmeye çağırıyor ve sesleniyoruz; #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı" ifadesi kullanıldı.

Sosyal medya kullanıcıları da #ÖyküArinİçinHareketeGeçinSağlıkBakanlığı etiketine paylaşım yaparak Sağlık Bakanlığı'nın kök hücre örneklerinin eşleştirmesini bir an önce tamamlaması gerektiğini vurguladı. 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.