• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ömer tuğrul inançer

AcizkuL

Forum Üyesi
Katılım
23 Eyl 2022
Mesajlar
1,346
Puanları
36
Konum
Adıyaman
Cinsiyet
Erkek
Kıl uzmanı bi kılperest. Bakın beyler ben o tekkeye gittim. Müridi olmak için gittim. Benlik kokusunu duydum. Cezbeye geldim çünkü kendimdeki ileriliciliği ve ondaki gericiliği hissettim. Ben kendime hedef koyarak ilerliyorum. Bir mürşide ihtiyacım yok. Şunları yaparsan şunları elde edersin. Şu makamı geç şunu yapıcaksın. Peygambermiş mehdiymiş umrumda değil. Nereden biliyorsun belki mehdi sadece kendini kurtarıcak amerikayı başınıza salıp gidecek bu ülkeden. İç aleminde mehdi çıkaracaksın. Nefsi safiyeye ermeden kurtuluş mümkün değil. Benlik davasına düşmüşsünüz. Ben de vatan millet sakarya dedim. Ama ben cezbeli dedim. Cezbeye düştüm. Hıçkırık falan cezbe deil. Cezbe öksürtür. Niye öksürtür. Her öksürdüğünde dağıtırsın cezbeyi. Şimdi geçti o hal. Umrumda değil amerika. Benim başımda nefs ordusu var ve zaman geçiyor kıyamet yaklaşıyor her saniye değerli. Kim daha çok nefsini yendiyse o uyanıktır o tehlikelidir. Öyle sözler köşkü yok hayalhanem bilmem ben. Ben mürşitlik bilirim. Kendimi irşad ederim en başta. Dışarda biriyle uğraşamam. Sadece söz uçar ismim kalır. İsmimle irşad olur halimle irşad olur umrumda değil. Ömer tuğrul inançer kibir abidesi.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.