• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ölümün Eşiğindeyim!

Polat

Moderatör
Dünya Boks Konseyi (WBC), Dünya Boks Federasyonu (WBA) ve Uluslararası Boks Federasyonu'nun (IBF) düzenlediği profesyonel boks organizasyonlarında 20 yaşındayken zirveye çıkarak, "en genç ağır sıklet şampiyonu" rekorunu elinde bulunduran Mike Tyson, alkol bağımlısı olduğunu itiraf ederek, "Ölümün eşiğindeyim" dedi.

Amerikan spor kanalı ESPN2'nin "Friday Night Fights" isimli boks programının yeni tanıtım yüzü Tyson, basın toplantısında yaptığı açıklamada, alkolün etkisinde kalmadığı bir hayat istediğini belirterek, "Ölmek istemiyorum. Ölümün eşiğindeyim, çünkü iflah olmaz bir alkoliğim" ifadesini kullandı.

Yaşamının büyük bölümünde kötü bir adam olduğunu söyleyen 47 yaşındaki Tyson, birçok kötü şey yaptığını ancak affedilmek istediğini ifade ederek, "Artık farklı bir hayat istiyorum. Altı gündür ne alkol ne de uyuşturucu madde kullanıyorum ve bu, benim için bir mucize. Ayık olduğum konusunda herkese yalan söyledim ama değildim. Bu benim altıncı günüm. Bir daha asla kullanmayacağım" şeklinde görüşlerini aktardı.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.